Przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy

Świadcząc pomoc prawną opieram się na wieloletnim doświadczeniu zawodowym zdobytym w pracy w kancelariach prawnych, jak również prowadząc własną działalność. Moim celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego. Szukam rozwiązań adekwatnych do potrzeb, w oparciu o analizę ryzyka prawnego podejmowanych decyzji oraz profilu prowadzonej działalności.

Świadczę usługi doradztwa w zakresie prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy oraz prawa autorskiego.

Sporządzam i analizuję umowy, wewnętrzne dokumenty, uchwały, regulaminy. Wspieram Klientów podczas negocjacji, doradzam przy wyborze właściwych dla nich rozwiązań.

Jeśli jeszcze nie prowadzisz działalności gospodarczej, nie wiesz jaka forma prawna jest odpowiednia lub jak odpowiednio zabezpieczyć pomysł na biznes – doradzę, przygotuję niezbędne dokumenty oraz przeprowadzę przez proces rejestracji wybranej formy prawnej.

Doradzam także w obszarze zagadnień związanych z ochroną danych osobowych. Wspieram w procesach związanych z przetwarzaniem danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności przy tworzeniu polityk, procedur treści umów przetwarzania danych osobowych jak i zgód udzielanych przez osoby, których dane są przetwarzane.

Zaangażowanie i profesjonalizm to wartości, którymi kieruję się w codziennej pracy. Jeśli potrzebujesz porady prawnej lub wsparcia w swojej sprawie, zapraszam do kontaktu.