O mnie

Radca prawny

Ewa Marciniak-Mikulewicz

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Kompetencje zawodowe zdobywałam i doskonaliłam podczas pracy w kancelariach prawnych oraz administracji państwowej.

Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim, a także ochrony danych osobowych i informacji niejawnych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Oferuję wsparcie prawne dla organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i kreatywnych profesjonalistów.

Świadczę kompleksowe usługi prawne, obejmujące aspekty prawne związane z prowadzeniem działalności, mając na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i rozwoju współpracujących ze mną podmiotów. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z prawną ochroną twórczości intelektualnej, aby Twoja oryginalność mogła wyrażać się bez ograniczeń. Pozwalam skupić się na twórczości, a nie na zawiłościach prawnych, bo moją pasją jest ochrona Twojej pasji.

W ramach bieżącej obsługi prawnej działam z poczuciem celu, którego istotą jest dostarczenie moim Klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb, branży, skali prowadzanej działalności oraz aktualnej sytuacji prawnej.

Praktykę zawodową łączę z prowadzeniem szkoleń i warsztatów z zakresu prawa własności intelektualnej i wybranych zagadnień prawa cywilnego.